fbpx

Про Асоціацію

Національна асоціація дорожників України (НАДУ) є незалежним громадським професійним об'єднанням учасників ринку будівництва, ремонту та експлуатації доріг.

Асоціація об'єднує на добровільних засадах компанії (або їх представників), які безпосередньо займаються дорожніми роботами, мають відповідну матеріально-технічну базу, спеціалізовану техніку, команду фахівців.

Місія

Уперше в історії незалежної України найбільші вітчизняні дорожні компанії як із українським, так і з іноземним капіталом об'єдналися заради захисту інтересів національного виробника та користувачів українських доріг. Засновниками Національної асоціації дорожників України є компанії, які сукупно посідають більшу частину ринку дорожнього будівництва України, отже, НАДУ представляє позицію всієї галузі.

Асоціація прагне створення повноцінного діалогу між державою та бізнесом, ефективного реформування галузі за участю провідних гравців ринку, впровадження в Україні світових стандартів і норм, прозорого та ефективного використання коштів Дорожнього фонду та місцевих бюджетів, захисту національного виробника.

Принципи та напрями діяльності

✓ Асоціація захищає інтереси національного виробника - компаній з українським чи іноземним капіталом, які створюють в Україні робочі місця, виробничі потужності та матеріально-технічну базу, сплачують податки в Україні, підтримають професійну освіту, реалізують важливі соціальні проекти.

✓ Асоціація є незалежною від державних органів, але має на меті створення конструктивного діалогу із державою для пошуку спільних ефективних рішень у напрямках розвитку ринку з урахуванням інтересів держави, споживачів та учасників ринку.

✓ Асоціація не просуває корпоративні інтереси будь-кого зі своїх членів, але захищає національного виробника у випадку безпідставного та необґрунтованого тиску на нього із боку державних структур.

✓ Асоціація є неприбутковим об'єднанням і не надає комерційних послуг.

✓ Асоціація проводить роз'яснювальну роботу серед громадськості та ЗМІ, спрямовану на правдиве висвітлення проблематики сфери дорожнього будівництва.

✓ Позиція Асоціації формується на основі консенсусу її членів.

Керівництво Асоціації

Сиротинський Тарас Романович
Президент
Бойко Олександр Леонідович
Віце-президент
Березовський Микола Володимирович
Виконавчий директор

Засновники

ТОВ «АВТОДОР»
TOB «АВТОМАГІСТРАЛЬ-ПІВДЕНЬ»
TOB «ДРОГ-БУД УКРАЇНА»
ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ»
ТОВ «РОСТДОРСТРОЙ»
ТОВ «СП «АВТОСТРАДА»
ТОВ «ТЕХНО-БУД-ЦЕНТР»
ТОВ «ТРАНС ЛАЙН ГРУП»
ТОВ «ШЛЯХОВЕ БУДІВНИЦТВО «АЛЬТКОМ»

Умови вступу до Асоціації

  1. Претендентом може бути юридична особа, зареєстрована в Україні
  2. Підтверджена необхідна кваліфікації в галузі дорожнього будівництва
  3. Сформована позитивна ділова репутація
  4. Відсутність санкцій органів Антимонопольного комітету України
  5. Ознайомлення з Положенням про членство в ГС «Національна асоціація дорожників України»
  6. Подання заяви на ім’я Президента ГС «Національна асоціація дорожників України» про намір вступу до НАДУ

Міжнародна співпраця

Національна асоціація дорожників України є колективним членом Всесвітньої дорожньої Асоціації PIARC

Партнерство

Асоціація Інженерів-Консультантів України
Асоціація виробників цементу України