ПрАТ «Спецбудмаш»

В Асоціації з: 2020
Керівник: Басюк Юрій
Познайомитися з компанією

Підприємство спеціалізується на виробництві комунальної, будівельної та дорожньої техніки і запасних частин до неї. Стабільна репутація, професіоналізм інженерного складу, вимогливість до власних можливостей і постійне прагнення до розвитку.
Починаючи з 1999 року підприємство росте, успішно розвивається, модернізує виробництво, впроваджує нові технології. На сьогоднішній день всі виробничі цехи оснащені сучасним обладнанням: високоточними верстатами, комплексами лазерної та плазмової різки металу і прес для гнуття.

Устаткування і технології, використовувані в малярському цеху, відповідають високим вимогам, що пред’являються фарбувального виробництва. Ми застосовуємо якісні фарби іноземного виробництва, що відрізняються довговічністю і захистом від корозії.
Дані технологічні можливості дозволяють випускати понад шістдесят моделей згідно каталогу і за індивідуальними замовленнями, а також-успішно просувати свою продукцію на ринках СНД, Азії та далекого зарубіжжя.

Вся продукція сертифікована, на заводі розроблена і реалізується система менеджменту і якості, що отримала сертифікат ISOO 9001: 2000.

Крім виробництва, ми надаємо також широкий спектр послуг, таких як:

  • продаж та доставка запасних частин, комплектуючих виробів, що забезпечує відповідний високий рівень обслуговування техніки, що поставляється в експлуатації;
  • проведення гарантійного і післягарантійного технічного обслуговування дорожньо-будівельної та комунальної техніки на території представництв-центрів підприємства, а також на території замовника;
  • виробничі потужності і наявність власного складу запасних частин дозволяють виконувати весь спектр робіт від дрібного ремонту до повного капітального ремонту всіх видів техніки з наданням гарантії на виконані роботи;
  • послуги логіста, доставка техніки безпосередньо замовнику;
  • допомога, консультації дипломованих фахівців в проведенні процедури закупівель техніки: тендерів, запитів цінових пропозицій.

Новини компанії