ПП «НВФ «Мостопроект»

Cегмент: Діяльність у сфері інжинірирнгу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах
В Асоціації з: 2020
Керівник: Каплинський Дмитро Миколайович
Познайомитися з компанією

Науково-виробнича фірма «Мостопроект» заснована в 2000 році та веде свою успішну діяльність в сфері проєктування автомобільних доріг України.

На сьогоднішній день –  амбітна команда, що динамічно розвивається, та об’єднує професійних інженерів-проектувальників, готових виконати завдання різних складнощів.

Місія фірми – розробка високотехнологічних проєктів транспортної інфраструктури, що відповідають міжнародним стандартам якості та ведуть до якісної реалізації задуму замовника про створення безпечного і комфортного простору для людини.

Одним із головних принципів роботи компанії «Мостопроект» є застосування сучасних технологій, творчий підхід до проєктування, довговічність конструкцій, експлуатаційна надійність та естетика.

ПП «НВФ «Мостопроект» відповідає вимогам системи управління якістю ISO 9001:2015 (Сертифікат № 8О063.СУЯ.042-18). Фірма «Мостопроект» включена в «Перелік спеціалізованих організацій, рекомендованих для виконання робіт з обстеження та паспортизації існуючих будівель, споруд та інженерних мереж».

Дороги та мости спроєктовані «Мостопроект» об’єднують Україну, з’єднують людей і місця.