Marini Ukraine

В Асоціації з: 2020
Керівник: Шахін Фатіх
Познайомитися з компанією
MARINI — заснована в Італії в 1899 році, й сьогодні є світовим лідером з виробництва асфальтозмішувальних установок. У лінійці продукції MARINI представлені АБЗ циклічної дії з продуктивністю від 60 до 360 тонн суміші на годину, як в мобільному, так і стаціонарному виконанні.
 
Конструктивно АБЗ MARINI відрізняються своїми оригінальними рішеннями. Дизайн змішувача MARINI дозволяє отримати високоякісну однорідну суміш без окислення, яка на 100% відповідає рецептурі замовника. Крім цього, наявність силосу готової суміші заводів MARINI місткістю до 120 т дають можливість забезпечити безперебійну подачу асфальтобетонної суміші на об’єкти дорожнього будівництва і витримати всі стандарти робочого процесу при укладанні асфальту.
 
Також, до складу MARINI MAKINA AS входить компанія TEKFALT під брендом якої, випускаються установки для полімер-модифікації бітуму, виробництва бітумної емульсії, гумозмішувальні установки, автогудронатори, бітумовози, плавильні установки для бочок, маслонапідігрівальні станції й інша техніка допоміжного характеру для роботи з бітумом і проведення дорожньо-будівельних і ремонтних робіт.
 
MARINI MAKINA AS надає своїм клієнтам і партнерам комплексну технічну підтримку і надає сервісні послуги як в гарантійний, так і післягарантійний періоди експлуатації обладнання MARINI.