ТОВ «ШБ «АЛЬТКОМ»

Cегмент: Дорожнє будівництво
В Асоціації з: 2019
Керівник: Павлічєв Сергій Валерійович
Познайомитися з компанією

Компанія, яка швидко розвивається, основними принципами якої є високий професіоналізм, відповідальність перед кожним клієнтом і надійність гарантованого результату. У життя ці принципи втілюються командою висококваліфікованих фахівців, які працюють на благо компанії і розділяють загальні цінності та цілі. Компанія заохочує ініціативу та творчий підхід своїх співробітників, що, безумовно, є одним за найважливіших критеріїв успіху в роботі з нашими клієнтами.

Стабільність і відповідальність – фундамент їхньої роботи. Правильність і чіткість дій всіх фахівців компанії «Альтком» дозволяють виконувати всю роботу на найвищому рівні.

Перевагами компанії є:

  • Багатолітній успішний досвід роботи в області організаційно-технологічного забезпечення розробки нових джерел сировини і подальшого будівництва різних об’єктів будь-якої категорії складності
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта і побудова подальшого партнерства на принципах розуміння і довіри
  • Висококваліфікований і компетентний колектив співробітників, які є обличчям нашої компанії і відповідають найвищим професійним вимогам. До того ж ми реалізуємо власну програму розвитку професіоналізму наших співробітників і підвищуємо їх освітній ценз та кваліфікацію, що також сприяє впровадженню кращої практики
  • Співпраця з провідними світовими компаніями, продукція яких складає технічну базу на всіх рівнях виробництва. У роботі ми використовуємо лише новітні і сучасні технології.
  • Інноваційний підхід до проектування нових об’єктів і гарантія найвищого рівня

Новини компанії