Ремонтні роботи на КХД

Компанія «Альтком» на дорозі державного значення М-03 Київ-Харків-Довжанський, км, км.210 000 – км 220 782  проводить капітальний ремонт в селі Войниха (Полтавська область). Швидкісна траса розділяє це село на дві частини, тому проектом було передбачено не тільки проведення капітального ремонту дорожнього полотна, а й будівництво підземного переходу. На сьогодні роботи по переходу виконані на 80%. Що стосується дороги, то тут основні роботи вже виконані, нанесена розмітка, встановлені знаки і бар’єрна огорожа. Роботи ведуться на з’їздах і місцевих проїздах.
Також на км 208 дороги М-03 ведуться роботи по правому проїзду шляхопроводу через залізницю. Проведено демонтаж старого асфальтобетонного покриття, захисного і вирівнюючого бетонного покриття прогонової будови. Демонтовані конструкції тротуарів і бар’єрного-перильного огородження, виконано очищення плити прогонової будови і проведено ремонт спеціальними полімерно-бетонними сумішами.
На сьогодні виконані роботи з армування та бетонування нових тротуарів та встановлено бар’єрне та перильне огородження. Йдуть роботи з фінішного оздоблення даної споруди.