Реконструкція моста в Херсонській області

Почалися роботи з реконструкції моста через Північно-Кримський канал в Таврійську. Він є частиною автомобільної дороги загального користування державного значення Р-47 Херсон – Нова Каховка – Генічеськ. Про це розповів майстер будівельно-монтажних робіт Громенко Олександр.
Міст дуже старий, він був побудований ще в 1956 році. Ступінь його аварійності найвища – п’ята. З 15 березня закрито рух для транспорту і розпочато роботи з реконструкції. Демонтовані перильні огородження та тротуарні блоки, з трьох прольотів демонтовано дорожній одяг вирівнюючий шар. З двох прольотів демонтовані 12 балок, які були розбиті і вивезені. У 50 метрах від реконструйованого мосту був споруджений тимчасовий пішохідний міст.
За проєктом передбачено повний демонтаж мосту до опор. Дальні опори будуть розбиратися повністю, а середні берегові будуть ремонтуватися. На об’єкті працюють 21 людина і 5 одиниць техніки. Роботи планується завершити до кінця року.
Замовником робіт виступає Служба автомобільних доріг у Херсонській області, а фінансування проєкту йде з державного бюджету.