TOB «НВО «Трансінжиніринг»

Cегмент: Дорожное строительство
В Асоціації з: 2019
Керівник: Островерхий Олег
Познайомитися з компанією

Компанія ТОВ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ТРАНСІНЖИНІРИНГ» заснована в 2017 році. Основними напрямками діяльності компанії є інжинірингова діяльність у сфері будівництва  — діяльність з надання послуг інженерного та  технічного  характеру, до   яких   належать   проведення  попередніх  техніко-економічних обґрунтувань і досліджень, експертизи проєкту,  розробка  програм фінансування   будівництва,   організація  виготовлення  проєктної документації,  проведення конкурсів і  торгів, укладання договорів підряду,  координація  діяльності  всіх  учасників будівництва,  а також  здійснення  технічного  нагляду  за  будівництвом   об’єкта архітектури  та консультації економічного,  фінансового або іншого характеру.

Політика компанії у сфері якості направлена на реалізацію місії компанії – надання послуг високої якості за доступною ціною для задоволення вимог всіх споживачів, які користуються послугами компанії.

Компанія встановила собі за мету надання замовнику послуг  широкого спектру співвідношення ціна-якість і набором споживчих властивостей, що відповідають сучасним вимогам надійності, безпеки, комфорту та естетичності.

ТОВ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ «ТРАНСІНЖИНІРИНГ» сертифікована в системі управління якістю  ISO 9001  і щорічно проходить незалежний наглядовий аудит.

За даними в системі  PROZORRO  компанія прийняла участь у 82 тендерних процедурах , з яких у 63 перемогла.

Зокрема об’єкти що запроєктовані і вже реалізовані або в процесі реалізації:

  • Будівництво автомобільної дороги державного значення Н-31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка від с. Лобойківка до межі Дніпропетровської області, км 19+400 – км 21+600;
  • Будівництво автомобільної дороги державного значення Н-31 Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка від с. Лобойківка до межі Дніпропетровської області, км 26+600 – межа Петриківського району, Дніпропетровська область»;
  • реконструкція автомобільної дороги державного значення Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь на ділянці км 109+200 – км 120 + 800;
  • поточний середній ремонт автомобільної дороги I КАТЕГОРІЇ державного значення М-05 Київ-Одеса на ділянці км 143+028 – км 152+918;
  • поточний середній ремонт автомобільної дороги I КАТЕГОРІЇ державного значення М-05 Київ-Одеса на ділянці км 152+918 – км 159+763.

Сама головна рушійна сила до успіху це співробітники компанії. На даний час компанія налічує понад 30 співробітників і переважна більшість це молодь, яка має можливість перейняти найкраще у самих досвідчених співробітників з досвідом у дорожній галузі понад 35 років.  Завдяки синергії молодості та мудрості компанія впевнено почуває себе на ринку і розвивається.

В умовах глобалізації компанія робить акцент на відповідність своєї діяльності міжнародним стандартам в інжиніринговій діяльності  а саме :

  • 3 співробітники пройшли офіційний курс навчання FIDIC  за результатами якого включені до міжнародного реєстру; 
  • 1 співробітник пройшов поглиблену програму підготовки з аудиту безпеки автомобільних доріг і отримав Кваліфікаційний сертифікат, що відповідає   вимогам Директиви ЄС 2008/96 «Про управління безпекою дорожньої інфраструктури».

Завдяки досвіду та компетенції в міжнародних стандартах компанія успішно взяла участь та перемогла у тендерах за стандартами Світового банку у рамках реалізації «Проект Розвитку Дорожньої Галузі».