ОСП Корпорація ВАТРА

Cегмент: Виробництво електричного освітлювального устаткування
В Асоціації з: 2021
Сайт: www.vatra.ua
Керівник: Щиренко Василь Васильович
Познайомитися з компанією

ТОВ «ОСП Корпорація ВАТРА» – світлотехнічне виробниче підприємство, що займається проєктуванням, конструюванням та виготовленням освітлювальних приладів.

Слово «ВАТРА» – карпатська назва багаття, символізує сутність і специфіку роботи колективу підприємства, яке займається проєктуванням, конструюванням та виготовленням освітлювальних приладів.

На даний час світлотехнічне виробниче підприємство є найбільшим виробником світлотехніки на пострадянському просторі. Цілком забезпечуються потреби України щодо промислової світлотехніки. Понад 60% своєї продукції підприємство поставляє на експорт. Широка географія постачання нашої продукції охоплює такі країни, як Польща, Росія, Білорусь, Молдова, Казахстан, Узбекистан і ін.

Серйозна увага приділяється розробці та випуску енергоефективних освітлювальних приладів з застосуванням високоінтенсивних джерел світла, у т.ч. світлодіодів. Удосконалюються наявні конструкції та освоюються нові з поліпшеними споживчими властивостями. Система управління якістю на виробництві сертифікована за міжнародним стандартом ISO 9001.
Детальніше