Зустріч із представниками компанії Bechtel Infrastructure

У Національній асоціації дорожників України, за сприяння посольства Сполучених Штатів Америки в Україні, відбулася зустріч із представниками компанії Bechtel Infrastructure.

Президент НАДУ Микола Березовський, Головний менеджер зі стратегії, маркетингу та розвитку бізнесу Bechtel Infrastructure Andrew Patterson, Президент Європейського регіону і регіону Близького Сходу Bechtel Infrastructure Justin Siberell та Аташе з питань торгівлі посольства США в Україні Sean Timmins обмінялися досвідом та обговорили перспективи впровадження найкращої міжнародної практики при будівництві та ремонтах автомобільних доріг.

Bechtel Corporation — найбільша будівельна компанія США з інжинірингу, закупівель, будівництва та управління проектами, заснована в Сан-Франциско, штат Каліфорнія. Підрозділ інфраструктури займається транспортними, енергетичними та гідроелектростанціями. Транспортні проекти включають автомобільні дороги, мости, залізничні та авіаційні споруди. Bechtel побудував понад 17 200 миль (27 700 км) проїжджої частини, 390 електростанцій, 50 гідроелектростанцій, а також 20 мостів по всьому світу. Компанія працювала над 300 проектами метрополітену та залізниці, 80 проектами портів та гаваней, а також 96 основними проектами аеропортів.

Дякуємо Andrew Patterson, Justin Siberell та Sean Timmins за зустріч, надзвичайно цікаве обговорення та налагодження подальшої співпраці. Впевнені, що впровадження міжнародного досвіду в Україні значною мірою вплине на позитивний розвиток нашої галузі та країни в цілому.