З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ТОВ «Дорожні знаки»!

Вітаємо наших колег,  ТОВ «Дорожні знаки», з ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ! Бажаємо успіху та наснаги у такій надважливій справі – робити наші дороги більш безпечними!

Вже 18 років ТОВ «Дорожні знаки» виготовляє та постачає дорожні знаки та інші технічні засоби організації дорожнього руху. Все нове і найкраще для безпеки на дорогах, що з’являється у Європі, компанія втілює в Україні. Виробництво сертифіковане в міжнародній системі якості ISO 9001:2009.

Знаки, які виготовляє компанія встановлені на магістральних автодорогах Київ-Одеса, Київ-Чоп, Київ-Харків та на вулицях по всій Україні.

До ЄВРО-2012 вони якісно і вчасно виконали масштабні замовлення:

  • виготовили знаки для новозбудованих терміналів Бориспільського у Києві та Львівського ім. Данила Галицького аеропортів, нових стадіонів «Арена-Львів» та «Донбас-Арена»;
  • виготовили і встановили дорожні знаки під час реконструкції прикордонних автодоріг Львів-Краковець, Львів-Рава-Руська та Львів-Шегині;
  • у Львові та на а/д Львів-Рава-Руська вперше реалізовано програму ознакування туристичних об’єктів;
  • взяли участь  у пілотному проєкті по облуговувані траси Київ – Чоп протягом 7р.

Девіз компанії – З НАМИ БЕЗПЕЧНІШЕ. Якісно зроблений, добре і правильно встановлений знак на дорозі допоможе водіям і пішоходам правильно поводитись і тим самим вберегти себе й оточуючих від небезпеки, а можливо – врятувати найцінніше – життя і здоров’я!

Детальніше про діяльність компанії