Всеукраїнський Форум «Україна 30. Інфраструктура». День 2

Економіка держави може розвиватися лише із досконалою дорожньою інфраструктурою, вважає Микола Березовський, президент Національної асоціації дорожників України, й це він озвучив у рамках II сесії «Дороги: Зшити країну» Всеукраїнського Форуму Україна 30. Також у Форумі взяли участь керівники дорожньо-будівельних компаній, які входять до складу Асоціації: Група компаній RDS, Onur, Автомагістраль-Південь та Група Компаній «Автострада».

Микола Березовський у рамках дискусії зазначив, що майже 30 років керівники нашої держави весь час шукали локомотив, який витягне економіку нашої держави. На жаль, за цей період локомотива так й не знайшли, хоча у нашому середовищі було розуміння, що без розвитку дорожньої інфраструктури ні про який прогрес в економіці не могло бути й мови.

Наразі ситуація на дорожньо-будівельному ринку у стадії піднесення, й це не може не радувати. Уже другий рік поспіль на серйозному державному рівні за участю Президента України розглядаються питання розвитку та вдосконалення дорожньої інфраструктури держави, і це не пусті слова: рекордне фінансування галузі й відповідно тисячі кілометрів відремонтованих доріг у 2020 році є підтвердженням правильності вибраного шляху.