Вручення свідоцтва про членство компанії «Реттенмайєр Україна»

Вчора Микола Березовський, президент Національної асоціації дорожників України офіційно вручив свідоцтво про членство в Асоціації директору компанії «Реттенмайєр Україна» Андрію Юдіну та менеджеру з розвитку бізнесу Дмитру Тумаркіну.

Знайомимо з компанію

ТОВ «Реттенмайєр Україна» є офіційним офісом всесвітньо відомої німецької компанії JRS (J.Rettenmaier & Söhne GmbH) в Україні.
Вже понад 140 років компанія JRS займається дослідженням, розробкою і виробництвом високоякісних натуральних волокон з рослинної сировини, які широко застосовуються майже у всіх промислових галузях (фармацевтика та харчові продукти, тваринництво та агробізнес, хімічна та будівельна промисловість тощо).
Одним з ключових для компанії сегментів є дорожнє будівництво. Для цього напрямку компанія пропонує найбільший на ринку асортимент целюлозних гранул, які виробляються під власною відомою у всьому світі торговою маркою VIATOP®. Багата лінійка целюлозних гранул VIATOP® була розроблена для стабілізації та модифікації бітуму у ЩМА та інших типах асфальтових сумішей. В Україні целюлозні волокна VIATOP® добре відомі фахівцям вже більш ніж 17 років.
Український офіс було відкрито у 2018 році.

Детальніше про компанію