Велике будівництво розпочато!

З початку березня в Україні стартував сезон масштабного будівництва доріг. Компанії-члени Національної асоціації дорожників України якісно будують дороги майже у всіх областях нашої країни.

Група Компаній “Автострада” розпочала ремонтно-будівельні роботи на трьох ділянках автомобільного шляху М-12 у Вінницькій області.
Капітальний ремонт км 487+400 – км 491+200
Старе покриття знімають сучасними фрезами WIRTGEN.
Поточний середній ремонт км 485+031 – км 487+400.
Частково знято зношений дорожній одяг, робота над влаштуванням бордюрів.
Капітальний ремонт км 395+000 – км 399+397..
Триває фрезування старого покриття, йдуть роботи з поширення дорожнього полотна, ущільнення основи та влаштування регенеруючого шару методом холодного ресайклінгу.

Одним з об’єктів Група компаній ОНУР є будівництво Запорізького моста, який почали будувати ще 15 років тому.
Тільки в середу 3 березня в Кабінеті Міністрів України відбулося підписання контракту щодо будівництва мосту в Запоріжжі між Укравтодором та турецькою компанією Onur Taahhut, а вже сьогодні активно ведуться роботи.
Будівництво мосту було розпочато у 2004 році, однак за цей час так і не було завершено, сподіваємось що найближчими роками ми зможемо насолоджуватися поїздкою добудованим Запорізьким мостом.

RDS — группа дорожно-строительных компаний відремонтує 37 км траси Н-01 «Київ-Знам’янка» на наступних участках дороги: Км 164+200 – км 176+000; Км 153+550 – км 163+650; Км 183+717 – км 198+610
Роботи вже розпочалися у Городищенському та Смілянському районах Черкаської області.
На даний час спеціалісти компанії ліквідовують ямковість, замінюючи при цьому увесь конструктив дорожнього одягу. Проводять фрезерування покриття та регенерацію конструктивних слоїв дороги.
В подальшому будуть проведені роботи з укріплення обочин, влаштування верхнього шару дорожнього одягу, облаштування зупинок, дорожніх знаків та бар’єрного огородження. Також планується нанесення розмітки з холодного пластику.

Автомагістраль-Південь проводить роботи на дорозі Н-30 «Василівка-Бердянськ» у Запорізькій області фрезеруввання старого асфальтобетонного покриття.
В Одеській області розпочали відновлення автошляху С-16-24-05 «Білолісся-Росєйка» у курортному Татарбунарському районі.
На Волині ремонт траси Р-15 «Ковель-Жовква», а на Львівщині дві територіальні дороги: Т-14-25 «Миколаїв-Городок-Жовква-Кам’янка-Бузька-Бібрка» та на Т-14-02 «Східниця-Пісочна».
У Києві підготовка до повномасштабних робіт на проспекті Бандери, а в області спорудження майданчиків під системи зважування у русі (Weight-in-Motion).
Ремонт двох сумських об’єктів: доріг Н-07 «Київ-Суми-Юнаківка» та Р-65 «Шостка-Глухів». Триває підготовка до запуску нового асфальтобетонного завуду у смт Степанівка.
У Харківській області продовжується ремонт автошляху Н-26 «Чугуїв-Мілове». Цьогоріч планується завершення об’єкту.
В Одеському аеропорту, на трасі М3 «Кишинів-Джурджулешти» та на будівництві М-31 «Дніпро- Царичанка-Кобеляки-Решетилівка» роботи фактично і не зупинялися.

#Велике_будівництво триває!