Велике будівництво: RDS – група дорожньо-будівельних компаній

Велике будівництво активно продовжується та з кожним днем все більше набирає обертів. Компанії-члени Національної асоціації дорожників України не тільки продовжують будувати дороги, а й створюють нові робочі місця та працюють на території майже всієї країни.

Сьогодні розпочнемо розповідь з RDS — група дорожньо-будівельних компаній, яка працює в п’яти областях.

У рамках капітального ремонту в Одеській області виконуються роботи з влаштування додаткової смуги на підйом, відсипку грунтового насипу, влаштування тимчасової об’їзної дороги на автомобільній дорозі Р-33 Вінниця – Турбів – Гайсин – Балта – Велика Михайлівка. Також тривають роботи з влаштування підпірної стінки із монолітного бетону для забезпечення стійкості земляного полотна в районі зсуву грунту на дорозі М-05 Киев-Одесса. Виконується і поточний середній ремонт на а/д «С162405 Білолісся-Приморське-Російка», вже виконане холодне фрезерування покриття. Влаштовано вирівнюючий та верхній шар асфальтобетонного покриття. Виконується влаштування з’їздів та зупинок, укріплення узбіч.

У Миколаївській області відбувається капітальний ремонт на двох ділянках Н-14 Олександрія-Кропивницький-Миколаїв, виконуються роботи по влаштуванню тротуарів та зовнішнього освітлення автодороги в населених пунктах. На другій ділянці, виконують холодне фрезерування а/б покриття, укріплення грунтів вапном, влаштування дренуючого шару з гранітного відсіву та основи із СФОВ (суміш фрезерована, оброблена в’яжучим).

У Полтавській області продовжується будівництво бетонної дороги Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка, відбувається заміна грунту земляного полотна, влаштування дренуючого шару з піску, влаштування геоматраців, фундаментів під підпірні стінки, геодезичні роботи. Продовжується будівництво на ділянці автошляху М-03 Київ-Харків-Довжанський, у рамках Другого проекту покращення автомобільних доріг та безпеки руху, який реалізується між Укравтодор та World Bank Ukraine.

Також відбувається поточний середній ремонт у Черкаській області на автомобільній дорозі Н-01 Київ-Знам’янка. Здійснюється влаштування регенерації конструктивних шарів дорожнього одягу методом холодного ресайклінгу, укладання вирівнюючого шару крупнозернистого а/б, очистка лінії відводу земляного полотна від порослі та дрібнолісся.

У Вінницькій області виконується поточний середній ремонт на автомобільній дорозі С-02-2—21 (Вінниця-Турбів-Гайсин-Велика Михайлівка) – Гордіївка. На сьогоднішній день, відбувається розширення дорожнього одягу, влаштування тротуарів, влаштування нижнього та верхнього шарів а/б покриття.

Під час будівництва всі працівники суворо дотримуються правил карантину та вживають всіх необхідних заходів захисту, адже безпека в умовах карантину на першому місці!