У першому читання прийнято законопроєкт №2234

Сьогодні відбувся важливий крок до вдосконалення механізму ціноутворення в дорожній галузі, а саме прийняття Верховною Радою України у першому читання законопроєкту №2234 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо визначення системи ціноутворення в будівництві автомобільних доріг загального користування.

Даний законопроєкт передбачає передачу повноважень з розроблення та затвердження нормативів визначення вартості будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг до центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері дорожнього господарства (Міністерства інфраструктури України).

Попереду ще багато роботи над вдосконаленням системи ціноутворення у дорожній галузі. Сподіваємося на підтримку народних обранців у підготовці і прийнятті у проєкту другому читанні, адже це дозволить профільному органу виконавчої влади затверджувати методики й правила визначення вартості будівництва автомобільних доріг, враховуючи галузеву специфіку.