ТОВ “ДОРТЕХНОЛОГІЯ”

28 січня свій День Народження святкує ще один член Національної асоціації дорожників України Товариство з обмеженою відповідальності “Дортехнологія”. Компанія була заснована в 2014 році і ефективно працює в сфері ремонту та будівництва дорожнього покриття і основ доріг.
На підприємстві працюють досвідчені, висококваліфіковані і освічені фахівці, що мають досвід роботи в даному напрямку.
В даний час в дорожньому будівництві поряд з традиційними методами ремонту, реконструкції та посилення автомобільних доріг з’явилися принципово нові технології, що відповідають останнім вимогам все зростаючої інтенсивності дорожнього руху.
Одними з таких технологій, які найбільш повно відповідають вимогам, що пред’являються до реконструкції, ремонту та умов експлуатації автомобільних доріг є «Метод холодної регенерації» (Ресайклінг) і технологія відновлення шару зносу «Сларрі Сіл» та «Мікросюрфейсінг».
Перший метод являє собою зміцнення (стабілізацію) ґрунтів, кам’яних матеріалів і асфальтогранулята в’яжучими матеріалами шляхом попереднього фрезерування і змішування на дорозі. Однією з переваг методу, є регенерація дорожнього полотна безпосередньо на місці проведення робіт. Також досягається значна економія матеріалу і не потребує утилізації старого покриття.
«Сларрі Сіл» – економічне рішення для збереження дорожнього покриття. Покриття типу Сларрі – це захисний шар зносу, який дозволяє продовжити термін експлуатації дороги до капітального ремонту на десятки років. Саме покриття Сларрі може зноситися через 3-5 років після його улаштування, і це нормально, це покриття приймає на себе всі навантаження від руху транспорту, погодних змін, і впливу прибиральної техніки. Але воно виконує своє призначення, як захисний шар основного покриття, зберігаючи його від руйнування. Цей шар настільки малий, що після його зносу можна наносити наступний шар, не застосовуючи фрезерування.
Мікросюрфейсінг – це різновид емульсійно-мінеральної суміші типу Сларрі, що дозволяє проводити укладання суміші як більш товстим шаром, так і в декілька шарів, більш міцна, з більш високими вимогами до якості кам’яного матеріалу. Ця технологія може застосовуватися як для виправлення незначних деформацій, так і для ліквідації колійності. Модифікування полімером дозволяє використовувати кам’яний матеріал великих фракцій без ризику його винесення, а висока когезія означає, що більш товсті шари можуть нести навантаження не деформуючись.
Компанія “Дортехнологія” пропонує повний комплекс послуги з влаштування високоякісних шарів зносу.
Вітаємо увесь колектив ТОВ «Дортехнологія» з Днем народження компанії та дякуємо за співпрацю Директору Владиславу Бесєдіну. Бажаємо Вашій організації процвітання та досягнення найсміливіших цілей. Ми віримо, що у Вашому колективі завжди буде панувати гармонія, виваженість та мудрість, що будь яка перешкода буде для Вас лише поштовхом для продуктивнішої роботи та згуртованості колективу. Ніколи не здавайтеся та працюйте для розвитку нашої країни.
Зі святом, колеги!