ТОП-5 новин у дорожньо-будівельній галузі

1️⃣ На трасі Н-31: відкрили рух двома штучними спорудами й це чудова новина для водіїв з Полтавщини. Шляхопровід через залізницю в селі Бутенки та міст через ріку Вовча поблизу села Бережнівка відтепер відкриті для транспорту. Роботи на цій ділянці виконує Група компаній RDS.
Детальніше: https://cutt.ly/vYk3IJP

2️⃣ Команда Onur Group завершила монтаж усіх 48 вант на мості в Запоріжжі! Даний міст з’єднує острів Хортиця з центром Запоріжжя і складається з двох частин: верхової та низової. Будівництво триває стрімкими темпами, команда працює в рамках визначеного графіка
Детальніше: https://cutt.ly/rYkC2rM

3️⃣ За проектом Мостопроект, члена НАДУ, наразі триває капітальний ремонт одного з великих мостів Чернігівської області через річку Снов. Його довжина – 270,5 метрів. Вже зроблені проміжні опори та крайні опори з ригелями. Влаштовується прогонова будова штучної споруди.
Детальніше: https://cutt.ly/zYk0gDw

4️⃣ Завершується поточний середній ремонт одного із найбільших проектів компанії-члена НАДУ Автомагістраль-Південь у Харківській області – об’їзної дороги міста Харків.
Відновлення харківської об’їзної дороги розпочалось у березні одразу на двох відрізках: км 472+040 – км 493+400 та км 493+900 – км 516+400 від транспортної розв’язки біля міста Пісочин в напрямку Донецької області. Загальна протяжність ділянок – понад 41 км.
Наразі об’єкті тривають завершальні супутні роботи.
Детальніше: https://cutt.ly/TYk8lPy

5️⃣ ТОВ “АВТОДОР”, компанія-член НАДУ, здійснює капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Р-72 «Старокозаче» – Білгород-Дністровський на ділянці км 0+000 – км 10+527. Наразі триває влаштування верхнього шару з дріднозернистої асфальтобетонної суміші.
Детальніше: https://cutt.ly/8YldMDQ