ТОП-5 НОВИН у дорожній галузі

Ще один новий завод Автомагістраль-Південь запрацював на Дніпропетровщині. На новій виробничій базі у смт. Царичанка у Дніпропетровській області запущено високопродуктивний асфальтобетонний завод Marini TopTower 3000. Потужність виробництва становить 240 т асфальтобетонної суміші на годину.
Детальніше

Група компаній RDS  завершили влаштування асфальтобетонного покриття на вулицях Довбуша, Макаренко і Ольховий в Києві. Реконструкцію дорожнього покриття провели в рамках проєкту з будівництва нової об’їзної дороги.
Детальніше

Завдяки Onur Group Ukraine зовсім скоро ще більше туристів матимуть змогу зручно та швидко доїхати до міста-фортеці Тустань, до Східниці чи Верхнього Синьовидного і насолоджуватися красою українських Карпат.
Детальніше

Техно-Буд-Центр продовжує поточний середній ремонт на ділянці автомобільної дороги М-19 Доманове – Ковель – Чернiвцi – Тереблече в Тернопільській області. Роботи просуваються в сторону м. Чортків. Фрезерування зношеного покриття триває в с. Сухостав, в с. Мшанець влаштовують нижній вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття, тривають роботи з регенерації основи. Проводиться монтаж бордюрів, встановлення прикромочних лотків водовідведення, укріплення узбіч.
Детальніше

Енергетично-дорожнє будівництво асфальтує сполучення між мостами у с. Розтоки, Чернівецька область.
Ведуться роботи по армуванню монолітного тротуару другого мосту.
Влаштовано нижній шар асфальтобетонної суміші на дорозі між мостами.
Ведуться роботи з підготовки монолітних тротуарів на першому мості.
Детальніше