ТОП-5 НОВИН у дорожній галузі

Техно-Буд-Центр продовжує поточний середній ремонт на ділянці автомобільної дороги М-19 Доманове – Ковель – Чернiвцi – Тереблече в Тернопільській області.
По всій ділянці ремонту відновлюються кювети та узбіччя, встановлюються прикромочні лотки водовідведення та опори освітлення, монтується металеве бар’єрне огородження, в межах населених пунктів встановлюються бордюри й облаштовуються тротуари.
Детальніше

Група Компаній «Автострада»  влаштовує фінальний шар покриття чергової ділянки автотраси Н-16 на Черкащині. Від Золотоніського кільця до початку дамби через р. Дніпро укладається щебенево-мастиковий шар дорожнього одягу.
Детальніше

Група дорожньо-будівельних компаній RDS  проводить ремонт на 2 автомобільних дорогах у Херсонській області: М-14 «Одеса-Мелітополь-Новоазовськ» та Р-47 «Херсон-Нова Каховка-Генічеськ».
У 2020 році RDS заплановано відремонтувати 126 км автомобільних доріг у Херсонській області.⠀
Детальніше

Автомагістраль-Південь  розпочали другий етап капітального ремонту проспекту Степана Бандери у Києві.
Найбільш складна ділянка капітального ремонту проспекту Степана Бандери у Києві – від Північного мосту до Оболонського проспекту – готова до експлуатації. На відрізку протяжністю 2,4 км повністю оновлено дорожнє покриття основного проїзду.
Детальніше

За статистикою, кожна 5-а шина в Україні виходить з ладу передчасно. Компанія Dalnoboy поділилися корисною інформацією щодо гарантії.
Детальніше