TinyMobileRobots – мобільні роботи для розбивки

Компанія-член НАДУ – «УКРГЕО-ПРОЕКТ МС» презентує появу на ринку України мобільних роботів виробництва TinyMobileRobots (Данія) для розмітки ліній та точок при землевпорядних та геодезичних роботах.

Інженери-робототехніки в компанії TinyMobileRobots поєднують передове програмне забезпечення для робототехніки зі штучним інтелектом і високоточними технологіями землевпорядної та будівельної галузі. Щоб забезпечити надійну та міцну технологію, використовують перевірені технології з інших галузей. Мета компанії завжди полягає в тому, щоб перетворити науково-технічну еволюцію в значущі рішення для клієнтів.

Виробник пропонує наступні моделі роботів:

  • TinyLineMarker® Pro X – для розмітки футбольних полів;
  • TinyLineMarker® Sport – для розмітки футбольних полів;
  • TinySurveyor Terra – для землевпорядної та дорожньої розмітки;
  • TinySurveyor Plotter – для землевпорядної та дорожньої розмітки.

Робота можна використовувати для виконання дуже широкого спектру завдань і проєктів у сфері геодезії, розбивки, розмітки, попередньої розмітки тощо. У двох словах, високоточна система позиціонування в поєднанні з можливістю позначати точки, лінії, криві тощо означає, що геодезисти, компанії, які займаються розміткою доріг, будівельні компанії тощо можуть використовувати цього робота у своїх проєктах.
Роботи TinySurveyor дозволяють клієнтам використовувати власний GNSS-приймач або тахеометр різних брендів, також можете замовити робота з попередньо встановленим GNSS-приймачем який готовий до роботи.

Якщо ви почнете використовувати роботи компанії TinyMobileRobots, Ви отримаєте:
1. Економію витрат на оплату праці: 60-90%;
2. Підвищите продуктивність: виконуйте більше роботи швидше;
3. Отримаєте розбивку: до 600 точок на годину;
4. Мобільність: розгортання за лічені хвилини;
5. Безпека працівників: безпечніше робоче середовище для геодезистів та операторів.

Керувати роботом можна за допомогою планшета, що входить до комплекту, оператор може здійснювати повне керування роботом і змінювати конкретні параметри роботи. Це включає можливість персоналізувати параметри маркування, застосовувати коригування проекції та регулювати швидкість робота.
Крім того, файли CSV і DXF можна надсилати безпосередньо в TinySurveyor із планшета, що дозволяє операторам розпочинати роботу лише через кілька хвилин після прибуття на місце

ТОВ «УКРГЕО-ПРОЕКТ МС» офіційний дилер компанії TinyMobileRobots в Україні

телефон: +38(067)234-11-55, +38(063)816-06-06
Email: mail@ukrgeomc.com
сайт: www.ukrgeomc.com
Адреса: Україна, м. Київ, проспект Відрадний, 95Г, оф.300