Стратегічна зустріч за участі Президента України

Сьогодні президент НАДУ – Тарас Сиротинський взяв участь у стратегічній зустрічі, присвяченій будівництву доріг в Україні, що відбулася в Державному агентстві автомобільних доріг України , за участі Президента України та Прем’єр-міністра.

Під час зустрічі відбулися дуже важливі речі: комунікація з першими особами країни, підтвердження планів та зобов’язань. Зокрема Президент України наголосив про початок проєкту «Велике будівництво», метою якого є якісне з’єднання усіх куточків країни. Для цього необхідно консолідувати зусилля усіх державних структур, що причетні до дорожньої галузі, бізнесу та громадськості. Озвучений масштаб планів, насправді, дуже серйозний. Коли взаємні зобов’язання влади та підрядників, які озвучені публічно, будуть виконуватися, тоді буде результат.

Необхідно зробити ряд важливих кроків, серед яких:
– швидкість прийняття необхідних рішень органами державної влади;
– якісно проведені тендерні процедури;
– договори високої якості з підрядними організаціями
– якісне виконання будівельних робіт;
– своєчасний розрахунок з виконавцями ремонтно-будівельних робіт;
– фаховий контроль за виконанням робіт;
– плани та договори про подальше утримання відремонтованих доріг та виконання гарантійних зобов’язань.

Успішне виконання цих кроків принесе в результаті якісні та безпечні відремонтовані тисячі кілометрів доріг. Громадяни нашої країни які щоденно користуються дорогами обов’язково дадуть оцінку нашим спільним заявам, цього точно не вдасться приховати нікому.