Соціальні ініціативи Групи компаній RDS

Ми продовжуємо писати про соціальні ініціативи членів Асоціації під час пандемії. Пишаємося, що компанії – члени Національної асоціації дорожників України допомагають державі та громадянам у такий складний та відповідальний момент. Окрім цього, компанії активно підтримують багатодітні сім’ї на постійній основі, адже вони потребують допомоги, не залежно від карантину.
Так, Групи компаній RDS, у тих регіонах, де працює, надає допомогу районним адміністраціям та об’єднаним територіальним громадам, закупляючи необхідні антисептики, маски та термометри.

Також, RDS купили апарат ШВЛ у міську лікарню міста Одеса та електромобіль для інфекційної лікарні. А у Черкаській області, коли закрили місто Кам’янка на карантин, забезпечували харчуванням працівників ДСНС та Національну гвардію, які чергували в місті.

Ми надзвичайно вдячні компаніям – членам Національної асоціації дорожників України за те, що Ви небайдужі до актуальних проблем громадян та всіляко допомагаєте населенню нашої держави, навіть поза періодом карантину.