Що ж то за акція біля стін УКРАВТОДОРУ?

Сьогодні, 24 липня, під стінами УКРАВТОДОРУ розпочалася акція, за словами її організаторів, присвячена виконанню програми «Велике будівництво». Звичайно, про проблеми пов’язані із будівництвом доріг, мова там не йшла. «Активісти» сьогоднішньої акції згадували Національну асоціацію дорожників України та назви компаній-членів її з негативним підтекстом. Саме тому, ми не можемо стояти осторонь та хотіли б спростувати те, у чому нас, начебто, звинувачують.

Хоча ця інформація є у відкритих джерелах, але ми ще раз наголошуємо, що Національна асоціація дорожників України є НЕПРИБУТКОВИМ та НЕЗАЛЕЖНИМ громадським професійним об’єднанням учасників ринку будівництва, ремонту та експлуатації доріг, та об’єднує компанії, більша частина із яких, безпосередньо займається будівництвом автомобільних доріг, має відповідну матеріально-технічну базу, спеціалізовану техніку, команду фахівців. Інформацію про компанії, які хочуть стати членами НАДУ ми ретельно перевіряємо. Компанії-члени Національної асоціації дорожників України часто конкурують між собою, і про це знають, навіть наші опоненти. Але наші компанії об’єднує одна мета — будувати якісні дороги. Так, ми в котре наголошуємо, що компанії-члени Національної асоціації дорожників України є високопрофесійними, потужними та відповідальними. Без перебільшення можна сказати, що таким потенціалом держава мала б пишатися.

А от «активісти», напевно, для демонстрації своїх потужностей привезли своє обладнання. Якщо це те обладнання, з яким вони працюють, то виникає логічне питання: «Про яку конкуренцію на дорожньо-будівельному ринку вони ведуть розмову?!»

Підсумовуючи, можна сказати, що ця акція являє собою, не що інше, як провокацію з метою дестабілізації дорожньо-будівельного ринку та зриву цьогорічної будівельної програми.