ТОП-5 новин у дорожньо-будівельній галузі

1. Днями внаслідок атаки постраждали цивільні обʼєкти та люди на Дніпропетровщині. Під удар дронів потрапила й дорожня дільниця групи дорожньо-будівельних компаній RDS. Займання техніки було оперативно ліквідовано, а механізатора бульдозера врятувала випадковість: за хвилину до того, як «прилетіло», він вийшов з кабіни, аби погодувати собаку.
Детальніше

2. Компанія Автомагістраль-Південь взяла участь у конференції з економічного розвитку та відбудови в Токіо. У межах заходу вдалося досягти вкрай важливої для нашої країни угоди про фінансову підтримку. Японія цього року виділить Україні понад 12 млрд доларів, 4,7 млрд з яких мають надійти вже незабаром.
Детальніше

3. Емре Караахметоглу, генеральний координатор Onur Group Ukraine, зустрівся з керівництвом компанії Marubeni Corporation, одного з провідних японських конгломератів.
Зустріч відбулася у Токіо і символізувала важливий крок у розвитку міжнародних партнерських відносин ONUR GROUP, зокрема в контексті використання японської техніки Komatsu для будівельних проектів.
Детальніше

4. Розміреність та екологічна відповідальність в сучасному світі — це не лише вимога, але й можливість покращити наше середовище. З цієї причини управління відходами стає ключовою складовою успішної діяльності будь-якого підприємства. Відповідно до нового законодавства, здійснення операцій на оброблення відходів вимагає наявності спеціального ДОЗВОЛУ. Це важливий крок для забезпечення екологічної стабільності та відповідності нормам законодавства. Компанія Center LTD забезпечує допомогу з усіх аспектів процесу, включаючи відомості про необхідні документи, план моніторингу та технічні деталі.
Детальніше

5. Група компаній Будшляхмаш анонсували передачу замовнику на Житомирщину, нового автомобіля – самоскиду JAC N200 із трьохстороннім розвантаженням.
Завдяки даній системі розвантаження, процес стає максимально зручним та ефективним. Ця система дозволяє швидко вивантажувати вантаж з будь-якої сторони, спрощуючи роботу оператора та збільшуючи продуктивність.
Детальніше