ТОП-5 новин у дорожньо-будівельній галузі

1. Уряд та ЄБРР затвердили План заходів Укравтодору з протидії корупції. План було схвалено Керівним комітетом високого рівня з питань впровадження Меморандуму про взаєморозуміння між Урядом України та Європейським банком реконструкції та розвитку щодо запобігання корупції та сприяння прозорому та ефективному управлінню в державному секторі.
Детальніше: https://cutt.ly/zE4liHU
2. Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков презентував на #ParisInfraWeek один із важливих проєктів Укравтодору – будівництво нової дороги за маршрутом Краковець – Львів – Броди – Рівне.
Детальніше: https://cutt.ly/RE4zZK8
3. Автомагістраль-Південь, компанія-член НАДУ, завершує один із наймасштабніших проєктів компанії у Харківській області – поточний середній ремонт об’їзної дороги міста Харків, яка є частиною однієї із найбільших магістралей країни – траси М-03 «Київ-Харків-Довжанський».
Детальніше: https://cutt.ly/wE4cQUp
4. Обхід міста Тальне: на дорозі Н-16 завершуються ремонтні роботи. Підрядна організація: ТОВ «ШРБУ-48», компанія-член НАДУ.
Детальніше: https://cutt.ly/UE4c1rj
5. Компанія-член НАДУ — «Альтком» реконструює аеропорт «Вінниця». Наразі на 65% виконано фрезерування на злітно-посадковій смузі. Почалися земляні роботи на одному колекторі, йде підготовка основи під укладання труб і встановлення колодязів.
Детальніше: https://cutt.ly/5E4vuGx