Презентація проєкту Методичних рекомендацій для підготовки типової тендерної документації

Сьогодні Укравтодор презентував проєкт Методичних рекомендацій для підготовки типової тендерної документації.

Учасниками презентації були голова Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков, президент Національної асоціації дорожників України Тарас Сиротинський та співголова Інфраструктурного комітету Американської торгової палати в Україні Сергій Вовк.

На сьогодні відбувається багато маніпуляцій в ЗМІ щодо зазначеного проєкту Методичних рекомендацій. Проте впровадження типової тендерної документації встановить чіткі та прозорі вимоги до підрядника для виконання робіт на дорогах державного значення.

Тарас Сиротинський під час свого виступу зазначив, що це практика розвинених країн світу, коли підрядники певної класифікації виконують роботи на дорогах державного значення. Кожна компанія може дорости до цієї класифікації. На сьогодні в Україні запланований рекордний об’єм фінансування, тому і невеликі компанії зможуть розвивати свої потужності та переходити на інший рівень.

Сподіваємося що дана Методика буде затверджена, а кошти платників податків будуть використовуватися ефективно, адже ми не можемо дозволити будівництво доріг низької якості.