Посвята першокурсників у студенти Барського фахового коледжу транспорту та будывництва НТУ

Сьогодні, на запрошення ВСП «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва НТУ»  представники Національної асоціації дорожників України взяли участь в урочистостях на честь посвяти першокурсників у студенти коледжу, дня знань та початку нового навчального року.

Варто зазначити, що цьогорічна вступна кампанія показала неймовірні результати. На деякі спеціальності був конкурс по шість осіб на місце. Загалом родина навчального закладу поповнилася більше 200 студентами.
Професія дорожника стає все популярнішою серед абітурієнтів, це є ще однією перевагою програми Президента та Уряду України «Велике Будівництво».

Після урочистостей, директор Барського фахового коледжу транспорту та будiвництва НТУ Йосип Кібітлевський провів екскурсію навчальним закладом, який очолює. Оснащення коледжу вражає найсучаснішим обладнанням для навчання, моделями нових двигунів, АКП, інших вузлів та агрегатів автомобілів і дорожніх машин. У закладі є власна СТО, де нещодавно відновили легендарну «полуторку». Кожна навчальна аудиторія унікальна та має свій напрямок: конструювання деталей, двигуни, дорожні машини, організація та безпека дорожнього руху, електроніка та іншi, у кожній з яких можна здобути багато нових та цікавих знань.

Також є все необхідне для проведення спортивного дозвілля студентів: зали для баскетболу, настільного тенісу, боротьби, фітнесу, тир для навчальної стрільби.

Вітаємо студентів та викладачів Барського коледжу з початком навчання та бажаємо успішного навчального року!