Пост-реліз онлайн-конференції «Публічні закупівлі у дорожній галузі. Що вдалося, до чого прагнемо?»

Сьогодні відбулася онлайн-конференція «Публічні закупівлі у дорожній галузі. Що вдалося, до чого прагнемо?», в якій взяли участь понад 50 спеціалістів у дорожній галузі.

Спікери заходу:

Тетяна Мішта, заступник директора департаменту сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, розповіла про методичні рекомендації щодо методології особливостей здійснення закупівель у сфері дорожнього господарства.

Michel Demarre, представник Всесвітньої дорожньої асоціації PIARC. Michel поділився світовим досвідом проведення тендерних закупівель у дорожній галузі.

Артем Безуглий, директор ДП «ДерждорНДІ», розповів про кваліфікаційні критерії в новій методології щодо закупівель дорожніх робіт.

Станіслав Гвоздіков, Голова ГО «Розвиток інфраструктури», розповів про те, як тендерна документація впливає на ринок дорожніх закупівель.
Олександр Петушков, заступник президента Національного експертно-будівельного альянсу, зробив акцент на проведення експертизи проєктів у дорожньому будівництві.

Валерій Груша, головний інженер НВО «Трансінжиніринг» підводячи підсумки заходу, наголосив, що критерії якісного виконання дорожньо-будівельних робіт мають покласти край диктатурі з найнижчою ціною при торгах.

Модератор заходу — Микола Березовський, президент Національної асоціації дорожників України.
Дякуємо спікерам та Всесвітній дорожній асоціації PIARС за підтримку в організації заходу.
Для бажаючих отримати запис конференції, будь ласка, звертайтесь на нашу електронну адресу: office.nadu@gmail.com