Підписання Меморандуму про співпрацю з Асоціацією “Укрцемент”

Міжнародний форум «Автодорекспо-2019» – це не тільки знайомство з технологічними новинками, а й нагода для професійної комунікації та закладення підґрунтя для подальшої співпраці.

Так, під час проведення Форуму, Президент Національної асоціації дорожників України (НАДУ) Тарас Сиротинський та Голова Асоціації «Укрцемент» Павло Качур підписали Меморандум про співпрацю між асоціаціями, що передбачає підготовку та реалізацію спільних заходів, які сприятимуть розвитку інфраструктури нашої країни.

Щиро вдячні за співпрацю та сподіваємось на подальшу продуктивну роботу в напрямку вирішення актуальних проблем дорожньої галузі.

Асоціація виробників цементу України створена із Української асоціації підприємств і організацій цементної промисловості “Укрцемент”.

Місією Асоціації «Укрцемент» є активний захист інтересів виробників клінкеру і цементу України та авторитетне відображення поглядів членів Асоціації у питаннях, що стосуються галузі. Позиціювання галузі, як провідної сили у сталому розвитку України.