Підписання Меморандуму про співпрацю між НАДУ та Адвокатським об’єднанням «Адвокатська фірма «Сергій Козьяков та Партнери»

Національна асоціація дорожників України продовжує динамічно розвиватися та розширювати напрямки своєї діяльності. Ми націлені на співпрацю лише з професіоналами своєї справи. Так, сьогодні було укладено Меморандум про співпрацю між НАДУ та Адвокатським об’єднанням «Адвокатська фірма «Сергій Козьяков та Партнери», яка є одним із лідерів юридичної сфери, та має досвід понад 25 років.

Наміри про співпрацю підтвердили своїми підписами президент НАДУ Тарас Сиротинський та Керуючий партнер АО «Адвокатська фірма «Сергій Козьяков та Партнери» Микола Подпалов.

Метою підписання Меморандуму є консолідація зусиль для захисту інтересів учасників ринку дорожнього будівництва, створення конструктивного діалогу із державою для пошуку спільних ефективних рішень у напрямку розвитку галузі з урахуванням інтересів держави, споживачів та учасників ринку.

Ми радіємо нашій співпраці та сподіваємося, що нашими спільними зусиллями, дорожньо-будівельна галузь України вийде на новий якісний рівень розвитку.