Підготовчі заходи для cтарту нового будівельного сезону

Навіть взимку активно тривають роботи на дорогах, а саме: завозяться необхідні матеріали та проводяться підготовчі заходи для cтарту нового будівельного сезону.
Так, Група компаній RDS, яка входить до складу НАДУ, в Миколаївській області здійснює ремонт автомобільної дороги державного значення загального користування Т-15-15 Федорівка – Рибаківка база відпочинку Лугове км 0+00 – 25+174.
Що вже зроблено:
• облаштування місця в земполотні під автобусні зупинки
• влаштування шару з піску товщиною 15 см.
• здійснення видалення порослі та кореневої системи, розпушування ґрунту автогрейдером, а також влаштування шару дорожнього одягу із ЩПС С-7 товщиною 12 см.
Відремонтована траса забезпечить зручне транспортне сполучення до баз відпочинку та дитячих таборів курортних сіл Рибаківка та Лугове.
Детальніше: https://cutt.ly/jORbc0N
Також у Миколаївській області компанія-член НАДУ – “Енергетично-дорожнє будівництво” відновлює міст на трасі Р-55 поблизу смт Веселинове, розташованого на 115 кілометрі автодороги Р-55 Одеса – Вознесенськ – Новий Буг.
Що наразі робиться:
• бетонування фундамент на берегових опорах.
• завозяться необхідні матеріали (пісок та щебінь) для влаштування «подушки» під перехідні плити.
Після капремонту мостовий перехід стане ширшим майже на 2 метри, будуть влаштовані тротуари, бар’єрне та перильне огородження, бордюрні блоки, а також пішохідні доріжки на підходах до мосту, це забезпечить комфорт, безпеку та надійність пересування як водіїв, так і пішоходів.
Детальніше: https://cutt.ly/8OTi2nK