Об’єкти МФО компаній-членів НАДУ: Група компаній RDS

Продовжуємо знайомити з об’єктами МФО на яких працюють компанії-члени Національної асоціації дорожників України.
Сьогодні розповімо про реконструкцію автомобільної дороги М-03 Київ-Харків-Довжанський, цей об’єкт реалізований завдяки співпраця Міжнародного банку реконструкції та розвитку і Укравтодор в рамках проекту «Другий проект покращення автомобільних доріг та безпеки руху».

Група компаній RDS відновила дорожнє покриття в межах Решетилівського та Полтавського районів на таких ділянка траси км 300+ 550 – км 323+000, км 329+ 050 – км 333+250.
У рамках робіт була влаштована система водовідведення, дорожня розмітка, побудовані автопавільйони, виконано монтаж дорожніх знаків і бар’єрного огородження. А також побудовано та відремонтовано 8 штучних споруд:

• будівництво тунельного шляхопроводу;
• будівництво 2 надземних пішохідних переходів;
• ремонт 2 мостів;
• будівництво скотопрогону;
• будівництво 2 підземних пішохідних переходів.

Основні роботи були завершені минулого року в терміни, які були обумовлені контрактом. Наразі триває період відповідальності, який завершується 30 червня 2021 року.

Пишаємося тим, що саме члени Національної асоціації дорожників України працюють на об’єктах, що фінансуються за кошти міжнародних фінансових організацій, адже це означає, що компанії вже досягли неабиякого рівня професіоналізму. Наші компанії пройшли шлях розвитку та становлення в Україні, і сміливо можуть виконувати роботи що відповідають європейському рівню якості, адже не так давно на ці об’єкти могли потрапити лише іноземні компанії.