НАЗУСТРІЧ СЕЗОНУ 2021: «Автомагістраль-Південь» накопичить 2,2 млн тонн інертних матеріалів

«Велике будівництво» не припиняється навіть узимку! Активно працюють мостобудівний підрозділ, служба експлуатаційного утримання автошляхів «Автомагістралі-Південь». А логістичний відділ компанії реалізує зимову програму формування складів щебню та інших інертних матеріалів.

До середини березня 2021 року на виробничих базах у різних регіонах буде заготовлено 2,2 млн тонн щебеню та інших інертних матеріалів. Це справді масштабна кампанія – аби завезти на кожну виробничу базу по кілька сотень тисяч тонн матеріалів, залучено 3100 залізничних вагонів і близько 200 самоскидів! Тобто, завдяки «Великому будівництву» увесь рік працюють не лише виробники матеріалів, а й логісти.

Сформованих складів матеріалів вистачить, аби забезпечити 3,5-4 місяці роботи АБЗ компанії, якщо виходити з обсягів роботи, виконаної у 2020 році. Звичайно, ми сподіваємось, що 2021 року обсяги зростуть, але в будь-якому випадку накопичений гігантський запас матеріалів гарантує впевнену та безперебійну роботу підприємства упродовж сезону. Ми завжди виконуємо взяті на себе зобов’язання.

Крім того, взимку ціни на будівельні матеріали традиційно нижчі, і це дає нам значну конкурентну перевагу.
«Автомагістраль-Південь» виставляє до якості будівельного матеріалу найжорсткіші вимоги. Кожну партію перед розвантаженням перевіряє лабораторна служба компанії, аби переконатись, що якість – на найвищому рівні.