Нанотехнології на боці оптимізації дорожнього будівництва

Національна асоціація дорожників України завжди підтримує інноваційні та екологічні рішення, які можуть посприяти оптимізації процесів будівництва та зменшують вплив на екологію.

Вчора у нас відбулася зустріч з керівником компанії West-East Group Юрієм Андросюком, під час якої було презентовано будівельний матеріал нового покоління — сіркобетон та сіркоасфальтобетон (нано-асфальт). Нано-асфальт — асфальтова суміш на основі бітуму (гудронів) з додаванням сірчаного в’яжучого. Специфіка сірки як матеріалу для дорожнього будівництва полягає в тому, що вона може виконувати кілька функцій: в поєднанні з бітумом як самостійне в’яжуче, а також використовуватись як наповнювач. Застосування цих матеріалів та технологій призведе до оптимізації витрат у будівництві доріг.

Також обговорили проєкт «ЕкоНаноБуд», суть якого переробка промислових відходів на полімерні будівельні матеріали нового покоління. У рамках якого планується розробка технології для виробництва полімерних будівельних матеріалів нового покоління, використання великих обсягів промислових відходів у виробництві матеріалів (вторинна переробка й утилізація), завод з виробництва матеріалів має бути конструктивно простим у виготовленні, експлуатації, мобільним та екологічно безпечним – з можливістю роботи в населених пунктах.

Сподіваємося, що результатом зустрічі буде плідна співпраця.
Детальніше про проєт «ЕкоНаноБуд», сіркобетон та сіркоасфальтобетон