На Дніпропетровщині запрацював ще один новий завод «Автомагістралі-Південь»

На новій виробничій базі у смт. Царичанка у Дніпропетровській області запущено високопродуктивний асфальтобетонний завод Marini TopTower 3000. Потужність виробництва становить 240 т асфальтобетонної суміші на годину.

Виробничу базу в Царичанці наші фахівці змогли організувати у стислі терміни, усього за місяць. Асфальтобетонний завод розмісили на території покинутої бази райавтодору. На ділянці площею 2 га перед монтажем обладнання асфальтобетонного заводу спочатку довелось виконати значний комплекс робіт з розчищення та благоустрою занедбаної території. Під час монтажу паралельно завозили інертні матеріали, бітум, мінеральний порошок. Тому одразу після пусконалагоджувальних робіт асфальтобетонний завод запрацював на повну потужність 

Окрім нової асфальтозмішувальної установки, на виробничій базі розміщено бітумосховище місткістю  800 т, два 100-кубометрових силоси мінерального порошку та установку для модифікації бітуму. Контроль якості матеріалів на всіх етапах виробництва асфальтобетонних сумішей забезпечує випробувальна лабораторія, оснащена обладнанням провідних світових виробників MATEST, CONTROLS, TransTech Systems та ін.

Обладнання заводу автоматизоване, відповідає найжорсткішим світовим екологічним стандартам. Завод оснащений новітніми очисними спорудами, які дозволяють відфільтрувати 99,8% викидів.

Роботою самого ж АБЗ управляють біля десяти працівників, які пройшли спеціальну підготовку на аналогічних підприємствах компанії.

У 2020 році «Автомагістраль-Південь» продовжує нарощення та оновлення виробничих потужностей, відтак в цьому році це вже третій новий асфальтобетонний завод компанії. Загалом наше асфальтобетонне виробництво вже налічує 15 сучасних високопродуктивних заводів сумарною потужністю – 3160 тон сумішей за годину!

Детальніше