Міжнародний онлайн-вебінар«Розбудова і впровадження Національної рамки кваліфікацій: досвід та виклики»

Сьогодні ми взяли участь у міжнародному онлайн-вебінарі «Розбудова і впровадження Національної рамки кваліфікацій: досвід та виклики» (Webinar on Development and Implementation of National Qualifications Framework: Experience and Challenges), організатором якого були наші партнери, Національне агентство кваліфікацій.
Ключові спікери:

Каріта Бломквіст, керівник відділу Національного агентства Фінляндії з питань освіти, яка описала розвиток та головні особливості Фінської національної рамки кваліфікацій та інших модулів компетентності.
Юрій Рашкевич, член Національного агентства кваліфікацій, котрий представив кваліфікаційну рамку в Україні, її проблеми розвитку та впровадження.
Олав Арна, академічний радник, представник Естонського агентства з питань кваліфікацій, який виступив щодо формування галузевої кваліфікаційної рамки у сфері спорту.

Ми повністю підтримуємо переймання міжнародного досвіду, адже вважаємо, що це важливий процес для нашої держави. Ключовими викликами для впровадження Національної рамки кваліфікацій, на сьогоднішній день є самостійна сертифікація, розвиток Національної кваліфікаційної системи, нове законодавство про професійну освіту та розвиток галузевих кваліфікаційних рамок. Сподіваємось, що сьогоднішній захід дасть поштовх для якнайшвидшого вдосконалення Національної рамки кваліфікацій в Україні.

Запис вебінару можна переглянути за цим посиланням