Масштабне відновлення траси Дніпро-Кривий Ріг

На Дніпропетровщині, окрім масштабного відновлення ділянки траси М-04 км 151 – км 196 на відрізку від Дніпра до розвилки на П’ятихатки, компанія «Автомагістраль-Південь» розпочала довгоочікуваний поточний середній ремонт автодороги Н-11 «Дніпро-Миколаїв» на відрізку км 53 – км 107. Загалом ці ділянки трас є важливим напрямком регіону, що поєднує найбільші міста області — Дніпро та Кривий Ріг.

У період 2017-2019 рр. компанією вже були відновлені окремі найгірші ділянки автошляху Н-11 загальною протяжністю 43 км на відрізку км 53 – км 137, але з часом й стан решти ділянок траси, на яких ремонт не передбачався, значно погіршився та є незадовільним.

Відтак цього року замовник передбачив повне відновлення траси Н-11 з ремонтом решти її ділянок загальною протяжністю понад 40 км. Уже розпочато роботи з фрезерування зношеного асфальтобетонного покриття на глибину 10 см та влаштування посиленої дорожньої основи товщиною 20 см із суміші фрезерованого та нового щебеневого матеріалу, обробленого в’яжучим (СФОВ) у змішувальній установці.

Наступні роботи будуть передбачати влаштування двох шарів асфальтобетонного покриття: нижній вирівнюючий із щільного крупнозернистого асфальтобетону завтовшки 12 см та верхній – зі щебенево-мастикового асфальтобетону завтовшки 5 см. Окрім робіт зі влаштування дорожнього покриття, будуть виконані також комплекс супутніх робіт з облаштування придорожньої смуги та узбіч, влаштування примикань та автобусних зупинок, а також встановлення дорожніх знаків, бар‘єрного огородження та нанесення дорожньої розмітки.

Детальніше