Компанія Альком виконує гарантійні зобов’язання

На ділянці автомобільної дороги національного значення Н-11 Дніпро – Кривий Ріг – Миколаїв, км 237 + 000 – км 244 + 000 (Миколаївська область) наша компанія проводила ремонтні роботи в 2018 році. В рамках поточного ремонту були виконані роботи з регенерації існуючого асфальтобетонного покриття методом холодного ресайклінгу, укладено вирівнюючий шар з асфальтобетону та шар покриття з ЩМА.

В ході виконання робіт контроль якості був організований на всіх етапах виробництва: від вхідного контролю якості всіх матеріалів, що поступають до відбору кернів з уже укладених шарів основи та покриття.
Конструкція дорожнього одягу після проведення ремонтних робіт розрахована на вплив навантажень від транспортних засобів, максимальна вага яких відповідає державним нормам.

На жаль, на сьогоднішній день у підрядників, які якісно виконують свої зобов’язання з ремонту та будівництва доріг, відсутній механізм захисту від недобросовісних перевізників, які не дотримуються вагового режиму на дорогах, в подальшому це призводить до руйнування дорожнього одягу. Що і сталося на даній ділянці автодороги Н-11.

Тепер компанія повинна в рамках гарантійних зобов’язань виконати ремонт зруйнованих ділянок дороги і відремонтувати їх за свій рахунок.

Для визначення причин виникнення дефектів в конструкції дорожнього одягу необхідно провести як комплексний аналіз і випробування самої конструкції дорожнього одягу, так і комплексний аналіз габаритно-вагових параметрів транспортного потоку.

Держава намагається налагодити контроль на дорогах в цій сфері, але наявних потужностей недостатньо навіть для доріг міжнародного значення, не кажучи вже про дороги національного та регіонального рівнів.