Компанія «Уніпром» учасник заходу «Відновлення інфраструктури. Дороги. Мости»

Компанія «Уніпром» — учасник Відновлення інфраструктури. Дороги. Мости працює на ринку України з 1993 року та є лідером у сфері стабілізації та укріплень грунтів, а також у сфері будівництва армогрунтових стінок та опір мостів.

ТОВ «Уніпром» є ведучим постачальником в Укрїну модифікуючих добавок для виробництва сухих будівельних сумішей, а також обладнання та матеріалів для ремонту, утриманню та експлуатації доріг.

Компанія є офіційним представником в Україні більш ніш 30 іноземних виробників геосинтетичних матеріалів, різноманітних добавок для сухих будівельних сумішей, лабораторного та тестового обладнання для контролю якості доріг та техніки для ремонту та утриманні дорожного покриття

ТОВ «Уніпром» у співробітництві із Tensar International з 2006 року реалізовано більш ніж 300 важких рішень у сфері аеродромного, гідротехнічного та транспортного будівництва, таких як Міжнародний аеропорт «Львів», «Жуляни», «Харьків», «Одеса»; автомобільні дороги державного значения Київ — Чоп, Київ — Харьків, Київ — Одеса, Одеса — Рені та ін.; контейнерні та вантажні термінали в морських портах Одеси та Южного.