Kомпанія «УКРГЕО-ПРОЕКТ» отримала офіційний статус дилера компанії TinyMobileRobots в Україні

З радістю повідомляємо, що компанія «УКРГЕО-ПРОЕКТ» отримала офіційний статус дилера компанії TinyMobileRobots в Україні.

Компанія TinyMobileRobots спеціалізується на високоточних, надійних роботах для зовнішнього використання, які виконують розмітку та розбивку ліній та точок. Компанія пройшла навчання у світі геодезії з її вимірюваннями з точністю до міліметрів, і впровадили цю точність у робототехнічному середовищі.

Інженери-робототехніки в компанії TinyMobileRobots поєднують передове програмне забезпечення для робототехніки зі штучним інтелектом і високоточними технологіями землевпорядної галузі. Щоб забезпечити надійну та міцну технологію, використовують перевірені технології з інших галузей. Мета компанії завжди полягає в тому, щоб перетворити науково-технічну еволюцію в значущі рішення для наших клієнтів.

Компанія розташована поблизу найбільшого у світі центру робототехніки. поруч розташовані понад сто робототехнічних компаній працюють разом, щоб максимально використати величезний потенціал робототехніки.

Компанія TinyMobileRobots базується на понад 10-річному досвіді консультування та досліджень генерального директора Єнса Педера Крістенсена, який брав участь у міжнародних дослідницьких проєктах для європейських органів влади та приватного бізнесу.

  1. Знання – Можливості роботів базуються на глибоких знаннях у сфері робототехніки, позиціонування, автоматизації та зручності використання.
  2. Досвід – Те, що робить компанія, базується на +10-річному досвіді консультування та досліджень у галузях автоматизації, геодезії та інфраструктури.
  3. Технології – Точні технології, позиціонування, GPS, GNSS, робототехніка, UI/UX оптимізація… Роботи поєднують низку технологій, щоб запропонувати найкращих роботів для розмітки та розбивки.
  4. Сервіс – Перетворення технологій на значущі рішення для клієнтів означає, що ми повинні бути ближчими до клієнтів. Потреби клієнтів визначають наші пріоритети.