Компанія «Автомагістраль-Південь» започаткувала соціальну програму для підтримки співробітників

Щоліта «Автомагістраль-Південь» організовувала для дітей програму відпочинку. Та цього року літо видалося особливе. Через карантинні обмеження курортно-санаторні заклади не працюватимуть у липні і, можливо, не відкриються й до кінця канікул. Тому більшості школярів доводиться проводити вільний час не в галасливих таборах відпочинку чи на березі теплого моря, а в колі родини.

Проте літні канікули ніхто не скасовував! Тож компанія «Автомагістраль-Південь» вирішила запропонувати дітям провести їх у чарівному світі читання.

У межах соціальної акції «Спекотне літо з книжками» «Автомагістраль-Південь» подарує дітям працівників комплект художніх видань. Партнер соціальної програми — видавництво «Ранок». Книжки підібрані фахівцями відповідно до віку дитини. Це книги й для найменших діток, які лише знайомляться з літерами. І розвивальна література, яка допомагає пізнавати світ дошкільнятам, молодшим школярикам. І для тих, хто прагне влітку закріпити набуті знання, і для тих, хто хоче поринути у вир веселих досліджень та ігор. І для тих, хто просто полюбляє мандрувати безмежний книжковий світ!

Детальніше