Компанія «Автомагістраль-Південь» реконструює дорогу М3 «Кишинів-Джурджулешти»

Не всі навіть потужні, національні дорожньо-будівельні компанії мають можливість працювати на об’єктах, котрі фінансуються за кошти міжнародних фінансових організацій в Україні. Ще складніше нашим компаніям конкурувати та вигравати тендери в інших державах.

Пишаємося тим, що в нашій країні все-таки є такі потужні компанії, які працювали та працюють на міжнародних ринках. Однією з таких компаній є член Національної асоціації дорожників України «Автомагістраль-Південь». У 2019 році вона розпочала реконструкцію автомобільної дороги М3 «Кишинів-Джурджулешти» (Молдова) на двох ділянках загальною протяжністю 85 км. Зазначимо, що це перший зарубіжний досвід компанії, з яким вона справляється прекрасно.
«Автомагістраль-Південь» є головним підрядником відновлення дороги М3. На разі на об’єкті активно тривають дорожньо-будівельні роботи.

  • На першій ділянці – км 96+800 – км 151+200 завершується влаштування фінішного шару асфальтобетонного покриття. Нині на всій протяжності основного проїзду довжиною 55 км триває облаштування з’їздів та примикань, тротуарів, майданчиків для зупинки громадського транспорту, автопавільйонів. Фінішній етап – заміна тимчасової дорожньої розмітки на постійну та встановлення дорожніх знаків – заплановано провести протягом липня 2021 року.

 

  • На другій ділянці дороги М3 роботи зосереджені на відрізках км 151 – км 154, км 154 – км 160 та км 164 – км 170. Обсяг виконаних земляних робіт уже перевищує 300 тис. кубометрів.

До робіт на об’єктах залучено близько 150 працівників та понад 50 одиниць техніки.

Завершення робіт заплановане на 2021 рік.
Детальніше