Міжнародний конгрес «Дороги майбутнього»

Дата: 02/11/2021
Час: 09:00
Місце проведення: КВЦ Парковий

Щоб будувати якісні дороги майбутнього в Україні є все: інноваційні технології, драйвери будівництва, система якості та відповідна державна політика, саме про це й поговоримо 2 листопада на міжнародному конгресі «Дороги майбутнього».

Мета заходу — дискусія між органами влади, національними дорожньо-будівельними компаніями, представниками суміжних галузей та міжнародними компаніями, що займаються дорожнім будівництвом, виробництвом та постачанням дорожньо-будівельних матеріалів та техніки, задля впровадження світового досвіду й розвитку дорожньо-будівельної галузі України.

Основні теми для обговорення — закордонний та національний досвід впровадження інновації у дорожній галузі та система контролю якості будівництва. Буде багато практичних кейсів від провідних драйверів дорожнього будівництва.

На конгресі очікуємо представників державних органів, галузевих експертів, представників бізнесу національних та міжнародних організацій, журналістів, а також тих, хто цікавиться дорожньою інфраструктурою України.

ПРОГРАМА ТА РЕЄСТРАЦІЯ: https://cutt.ly/6RwxZY5

Акредитація ЗМІ за посиланням: https://cutt.ly/vRwkqEt

Щодо додаткової інформації та допомоги в реєстрації звертайтесь до нас: +38(097) 362 97 92
Протиепідемічні заходи будуть дотримані← До списку подій

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Інна Товкун

Зв'язатися

+380 (97) 362 97 92

office.nadu@gmail.com