ТОП-5 НОВИН у дорожній галузі

Група Компаній «Автострада» відновлює найбільший об’єкт у цьому ремонтному сезоні на Чернігівщині — автодорогу регіонального значення Р- 67. У межах поточного середнього ремонту з підсиленим вирівнюванням та влаштуванням асфальтобетонного покриття, проводиться ремонт штучних споруд по всій протяжності ділянки. Розуміючи важливість якісного та оперативного відновлення автошляху, укладено вже близько 6 км на рівні нижнього шару асфальтобетону. Роботи йдуть щоденно, без вихідних.

Автомагістраль-Південь розпочали у Львівській області поточний середній ремонт автодороги О141003 «Мостиська – Краковець», яка з’єднує пункти пропуску через державний кордон між Україною та Республікою Польща «Шегині — Медика» та «Краковець – Корчова».

Група компаній RDS оновлює одну з найбільш зруйнованих доріг в Україні «Кропивницький-Кривий Ріг-Запоріжжя» (25 кілометрів дороги Н-23), котра була побудована ще в 1952-55 роках. Роботи почалися від об’їзної міста Кропивницький у напрямку  Кривого Рогу.

Onur Group Ukraine відкрили першу чергу дороги в обхід Полтавою — один з взірцевих об’єктів нашої компанії, адже тут вдалося втілити  міжнародний досвід будівництва аналогічних проєктів за кордоном. Це складний проєкт з великою кількістю інженерних споруд, протяжністю в 5,5 км.

Техно-Буд-Центр, у якості благодійної допомоги, запропонували відремонтувати найбільш критичні ділянки автомобільної дороги О200304 Бучач – Нижнів. Для покращення транспортного сполучення між підтопленими селами й рештою області.