ТОВ «НВП «Дортек»

Business area: Неспеціалізована оптова торгівля
Year partnership started: 2020
Head: Ренейська Світлана Володимирівна
Meet the company

ТОВ «НВП» ДОРТЕК» цілеспрямовано працює над можливістю покращення дорожнього одягу шляхом використання природного бітуму Selenizza SLN 120® який є природнім продуктом, і є екологічно чистим, економічним та ефективним. За цей період проведено комплекс робіт з участю Укравтодору та КП «Київавтодор» з природнім бітумом Selenizza SLN 120® з Албанії, використання якого є науково обґрунтовано теоретичними дослідженнями, лабораторними дослідами, натуральними випробуваннями та документально підтверджено актами будівництва та обстеження.

Дослідні ділянки дорожнього покриття, що були укладені в Україні з 2011 року показали високу ефективність застосування природного бітуму Selenizza SLN 120®. Таким чином на сьогоднішній день матеріал визнаний, як модифікуюча добавка для приготування асфальтобетонних сумішей та щебенево-мастикових сумішей, згідно Технічного Свідоцтва виданого Міністерством Регіонального Розвитку, Будівництва та Житлово-Комунального Господарства України від 14 лютого 2013 року та Технічними умовами СОУ 42.1—37641918—114:2014 «СУМІШІ АСФАЛЬТОБЕТОННІ І АСФАЛЬТОБЕТОН, МОДИФІКОВАНІ ПРИРОДНИМИ БІТУМАМИ» від 2014 року.

Природний бітум Selenizza SLN 120® сумісний з усіма типами бітумів та регламентується європейськими стандартами EN 13108—1 і EN 13108—4 «Бітумні суміші — технічні характеристики матеріалу» — Частина 1 «Гарячий асфальт» і частина 4 «Асфальтобетон».

Застосування природного бітуму для асфальтобетонних сумішей дозволяє якісно покращити фізико-механічні властивості дорожнього покриття — його міцність, морозостійкість, зсувостійкість, колієстійкість та збільшити строк служби.