ТОП-5 НОВИН у дорожній галузі

Автомагістраль-Південь вперше вийшла на позначку 1 млн тонн асфальтобетону 2017 року. 2018-го вони збільшили виробництво до 1.4 млн тонн., але це був результат за підсумками сезону. Цьогоріч компанія досягла мільйонної позначки вже на початку липня.

Енергетично-дорожнє будівництво завершили важливий етап у будівництві другого мосту через р. Черемош на автодорозі Р62 у с. Ростоки, Путильського району. Завдяки напруженій та кваліфікованій роботі компанії змонтовані всі балки прогонової будови.

У Onur Group Ukraine, навіть у ночі, триває один з найважливіших та найпотужніших етапів роботи на дорозі Дніпро_Решетилівка — влаштування верхнього шару дорожнього покриття з важкого бетону товщиною 26 см.

Техно-Буд-Центр продовжує поточний середній ремонт на ділянці автомобільної дороги М-19 Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече в Тернопільській області. Ремонтні роботи успішно просуваються на південь області.

Група Компаній «Автострада» завершує ремонт ще однієї ділянки на Вінниччині. На відрізку дороги км 503+860 – км 511+000, що знаходиться поблизу с. Краснопілка, влаштовано фінальний шар щебенево-мастичного асфальтобетону.