До складу Національної асоціації дорожників України увійшла компанія «Євроізол-Геосинтетикс»

ТОВ «Євроізол-Геосинтетикс» — компанія з великим досвідом розробки інженерних рішень застосування геосинтетичних матеріалів при будівництві об’єктів транспортної інфраструктури.

Ще двадцять років тому компанія стала флагманом в області застосування геосинтетики в Україні. З 2006 року компанія розробляє нормативні документи для застосування геосинтетики при будівництві доріг і маємо в цьому великий і позитивний досвід. Сьогодні  це понад десяти різних документів ДБН, ДСТУ, СОУ, методичні рекомендації, в основному з акцентом на дорожнє будівництво. Щоб бути лідером вони ретельно стежать за реалізованими рішеннями і якістю матеріалів, проводять лабораторні та натурні дослідження, аналізують вплив геосинтетичних матеріалів. Результати цих досліджень лягають в основу нормативної літератури та наукових робіт. Саме наполеглива праця на ниві застосування геосинтетичних матеріалів дало можливість компанії стати єдиною в Україні, яку прийняли у всесвітню міжнародну спільноту IGS (International Geosynthetics Society), що займається обміном досвідом і розвитком застосування геосинтетики. Представники компанії постійно вчаться у світових промислових лідерів, таких як Du Pont, Low and Bonar, Tenax. Своїми знаннями вони намагаються постійно ділитися з партнерами шляхом проведення постійних консультацій і розробок рекомендацій. Додатково вони долучаються до національних семінарів і організовують заходи самостійно, де діляться досвідом і підвищують знання щодо застосування геосинтетики для клієнтів.

За двадцять років роботи в цій сфері поставляли матеріали на тисячі об’єктів будівництва від приватних малих об’єктів до міжнародних аеропортів. Це кілька мільйонів квадратних метрів георешіток і десятки мільйонів геотекстилей тільки в дорожньому одязі.

«Євроізол-Геосинтетикс» постачала матеріали на такі об’єкти: Київ-Одеса, міжнародний аеропорт Львів, обхід. Одеса, Київ-Бориспіль, М-03 обхід Лубен, обхід Рені, капітальний ремонт вулиці А. Заболотного в м. Київ і багато інших. Компанія  націлена на довгострокову роботу, і для неї дуже важливо якість проєктів, де вона брала участь.

Детальніше