До складу Асоціації увійшла компанія TAD

У Національній асоціації дорожників України чергове поповнення. Цього разу, компанія «Транс – Авто – Д» (TAD) стала нашим членом.

Компанія є лідером на ринку негабаритних перевезень та найбільшим в Україні виробником причіпної техніки. Професійний колектив, сервіс високого рівня та 120 одиниць якісних спеціалізованих спецпричепів у змозі надати повний спектр логістичних послуг із транспортування негабаритних промислових вантажів, а також перевезення дорожньо – будівельної та сільськогосподарської техніки.

Компанія TAD має потужне власне конструкторське бюро. Інженери-конструктори проектують різні моделі причіпної техніки та обладнання до неї. Завдяки таким підходам, компанія освоїла виробництво напівпричепів самоскидів AGRO та BUD, а також домінує на ринку з виготовлення спецпричепів різних типів.

Ряд таких спецпричепів представлений низькорамними та високорамними причепами, легкими тралами та багатофункціональними різної вантажопідйомності, а також причепами для перевезення наддовгих вантажів.

Детальніше про компанію у відео