До складу Асоціації увійшов Благодійний фонд «Дорожник»

Раді повідомити, що до нашого складу увійшов Благодійний фонд «Дорожник» з 27-річною історією, який очолює ентузіаст та патріот дорожньої галузі — Громов Володимир Олексійович.

Головною метою його діяльності завжди було, і залишається на сьогоднішній день, надання адресної матеріальної допомоги малозабезпеченим пенсіонерам-ветеранам праці дорожньої галузі, а також допомога працівникам дорожніх організацій та підприємств на лікування при тяжких формах захворювання та нещасних випадках.

Усього за ці роки Благодійним фондом «Дорожник» проведено 76, 3 тисяч виплат на загальну суму 20 505, 8 тисяч гривень. На обліку у Фонді знаходяться 664 пенсіонери – ветерани праці галузі. Серед них також є учасники бойових дій та трудового фронту у Другій світовій війні й учасники ліквідацій наслідків аварій на Чорнобильській АЕС. практично все своє свідоме життя ці люди віддали дорожній галузі і без перебільшення можна сказати, вони є її «золотим фондом».

До цього часу, головними благодійниками фонду «Дорожник» були, переважно, дорожні підприємства з державною формою власності й лише декілька приватних підрядних організацій.

Ми сподіваємось, що співпраця Фонду з компаніями-членами НАДУ надасть впевненості тим, хто поповнює ряди дорожників. Працюючи на користь державі, вони будуть соціально захищеними та впевненими у майбутньому, завдяки підтримці їх з боку керівників та власників компаній і Благодійного фонду «Дорожник».